Write, Bureaucrats, Administrators
4,332
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
| [https://developer.mozilla.org/docs/Web/JavaScript/Reference/Global_Objects/Array '''Array'''] of [https://developer.mozilla.org/docs/Web/JavaScript/Reference/Global_Objects/String '''String'''] | | [https://developer.mozilla.org/docs/Web/JavaScript/Reference/Global_Objects/Array '''Array'''] of [https://developer.mozilla.org/docs/Web/JavaScript/Reference/Global_Objects/String '''String'''] | ||
| ["Shirts", "Pants", "Socks"] | | ["Shirts", "Pants", "Socks"] | ||
|- | |||
| Image | |||
| [https://developer.mozilla.org/docs/Web/JavaScript/Reference/Global_Objects/Array '''Array'''] of [https://developer.mozilla.org/docs/Web/JavaScript/Reference/Global_Objects/String '''String'''] | |||
| ["file:///storage/emulated/0/DCIM/image01.png", "file:///storage/emulated/0/DCIM/image02.png"] | |||
|- | |- | ||
| Link to entry | | Link to entry |